41
Przystanek:
817
Psary Ostra Góra Lewiatan
Kierunek:
Chrzanów Szpital
Dni robocze - szkolne
04:26
06:06
U
06:28
H
08:17
T
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
04:26
06:06
U
06:28
H
Objaśnienia:
H
− kurs przez: Trzebinia Harcerska
T
− kurs do: Trzebinia Kościół, przez: Trzebinia Os. Widokowe
U
− kurs przez: Dulowa Leśniczówka, z pominięciem: Dulowa Paderewskiego