15
Przystanek:
488
Gromiec Prom
Kierunek:
Młoszowa Wzgórze II
Dni robocze - szkolne
04:42
V
06:31
07:43
H
09:20
H
11:03
D
12:53
V
15:20
V
16:38
18:13
PS
21:02
PSV
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
04:42
V
06:31
M
07:43
H
09:20
H
11:03
D
12:53
V
15:20
V
16:38
18:13
PS
21:02
PSV
Soboty
04:52
V
07:18
M
11:53
13:13
16:32
M
18:23
21:08
PSV
Niedziele i święta
04:58
MV
09:08
11:44
PS
13:18
M
17:28
M
19:28
M
21:28
M
Objaśnienia:
D
− kurs do: Chrzanów Dworzec ZKKM
H
− kurs przez: Trzebinia Harcerska
M
− kurs do: Młoszowa
P
− kurs do: Psary Centrum
S
− kurs z pominięciem: Młoszowa >> Młoszowa Wzgórze II
V
− kurs przez: Chrzanów Valeo, z pominięciem: Trzebinia Bereska