Objaśnienia:
D
− kurs do: Chrzanów Dworzec ZKKM
H
− kurs przez: Trzebinia Harcerska
P
− kurs do: Psary Centrum
S
− kurs z pominięciem: Młoszowa >> Młoszowa Wzgórze II
U
− kurs przez: Dulowa Leśniczówka, z pominięciem: Dulowa Paderewskiego
V
− kurs przez: Chrzanów Valeo, z pominięciem: Trzebinia Bereska