9
Przystanek:
227
Chrzanów Dworzec Autobusowy
Kierunek:
Trzebinia Elektrownia Siersza
Dni robocze - szkolne
05:09
05:40
V
05:56
C
06:16
CV
06:43
H
07:00
07:15
CE
07:41
V
08:00
H
08:21
08:56
CE
09:16
H
09:46
10:16
H
10:46
CE
11:06
11:36
H
12:07
12:27
CEH
12:57
H
13:19
CE
13:35
V
13:49
H
14:16
CV
14:43
15:00
15:24
CEHV
15:48
16:23
CEHV
16:52
17:20
CE
18:00
H
18:29
CE
19:04
19:34
H
20:20
CE
21:19
V
22:19
CV
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:09
05:26
CEV
05:47
06:16
CV
06:43
H
07:05
CE
07:35
V
08:00
H
08:21
08:56
CE
09:16
H
09:46
10:16
H
10:46
CE
11:06
11:36
CEH
12:07
12:27
CEH
12:57
H
13:23
CEV
13:49
H
14:16
CV
14:43
15:00
15:23
CEH
15:58
16:23
CEHV
16:52
17:20
CE
18:00
H
18:29
C
19:04
19:34
H
20:20
CE
21:19
V
22:19
CV
Soboty
05:08
CE
06:16
CV
06:49
07:24
CE
08:09
08:49
CE
09:29
10:09
CE
10:49
11:29
12:09
CE
12:49
13:29
CEV
14:14
V
14:50
CE
15:30
16:20
CE
16:50
17:29
18:08
CE
19:08
20:08
CE
21:23
V
22:19
CV
Niedziele i święta
05:08
06:18
V
07:29
08:19
CE
09:09
09:54
10:49
CE
11:24
12:14
CE
12:49
13:29
V
14:14
CV
14:50
15:30
CE
16:10
17:29
18:08
CE
19:08
20:08
CE
21:23
V
22:19
CV
Objaśnienia:
− Uwaga! Kursuje z pominięciem przystanku Trzebinia Bereska.
C
− kurs do: Czyżówka Pętla
E
− kurs z pominięciem: Trzebinia Elektrownia Siersza
H
− kurs przez: Trzebinia Harcerska
V
− kurs przez: Chrzanów Valeo